Operation Flashpoint by DRIVERX
:: Mise Letecké

Dobytí ráje


Autor: Sapi (p.szabo@tiscali.cz)

Addony: AH 64 Stinger (přiložen)

K misi potřebujete verzi hry 1.46. Addon vrtulníku je přiložen.

Mise:

Vaším úkolem je s AH-64 vyčistit letiště od tanků a jiných těžkých strojů. Jedná se o normální průměrnou misi ve které máte za cíl zabít všechny. Mise je nicméně dobře udělaná, má intro i outro plně dostačující kvalitám mise. Mise se mi hrála dobře a neměl sem s ní výraznější problémy, až na jeden a to bylo to, že s tanků občas vyskákala posádka a tak sem si musel dát tu práci, že sem z vrtulníku musel na letišti vystoupit a jít to dodělat ručně ;).

Hodnocení: 8/10

STÁHNOUTOperace Sršeň

Autor: FORESTMAN

Addony:

K misi potřebujete verzi hry 1.30 a vyšší a všechny oficiální přídavky do této verze a neoficiální addon ČSLA ver. 1.1 (15MB, který si můžete stáhnout z těchto stránek : http://flashpoint.tiscali.cz

Mise:

Americké tanky se vylodily na Kolgujevu. Ten je ovšem pod správou Vojsk varšavské smlouvy, konkrétně československých sborů. Jakožto pilot bitevního vrtulníku elitní 12. vrtulníkové perutě ČSLA máte za úkol odrazit americkou invazi hned v jejím počátku. Leťte a rozstřílejte je na šrot!

STÁHNOUT
Hlídka

Autor: DriverX

Addony:

Pro spuštění mise, ptořebujete mít nainstalovaný zimní Everon a taky zimní Kolgujev, kde jsou zimní vojáci a taky zimní vozidla. (odkaz na stáhnutí v sekci download)

Mise:

Jste vyslán na hlídku, vše probíhá normálně, ale za chvíli se stane něco co nikdo nepředpokládal...

STÁHNOUT© DRIVERX, © graphix Đark. All rights reserved! Všechna práva vyhrazena!