Operation Flashpoint by DRIVERX
:: Download » Utility

Archiv


30.10.2003

Abyste si nemysleli, že nový design je pouhý výmysl, rozhodl jsem se ukázat vám na screenshotu jak to celé bude vypadat...původně jsem sice myslel, že to bude překvapení, ale to nevadí. Náhled na nový design.

V souvislosti s novým designem dojde také k přesunu stránek pod novou doménu...ale vše se brzy dozvíte.

24.10.2003

Marek Španěl ve svém Developers Diary v magazínu Score prozradil, že brzo spatří světlo světa po půl roce nová verze Flashpointu 1.94 !!!

Nyní je možné stáhnout betaverzi tohoto patche z http://ofp.gamezone.cz/index.php?showthis=4712.

21.10.2003

Veškerý update stránek je nyní úzkostlivě vázán nový design, který je již hotový a akorát je nyní problém s předěláváním textů, tak vydržte...netroufnu si určit datum, ale bude to již brzy...určitě.

13.10.2003

Do konce týdne bude nový design...těšte se, je na co :))

29.9.2003

V magazínu o počítačových hrách SCORE bude od příštího čísla (tj.117) vycháze pravidelně každodenní měsíc Developers Diary s Markem Španělem o přípravách OFP ! S největší pravděpodobností bude vše uveřejňováno i na www stránkách hry, takže se již příští měsíc můžeme těšit na první příspěvek.

14.9.2003

ČSLA tým uvolnil první trailer na připravovanou ČSLA 2 kampaň !! Stahujte odsud.

13.9.2003

1.výročí stránek !

Stalo se něco co jsem já osobně nepokládal za pravděpodobné a to je to, že s těmito stránkami oslavím jejich první výročí. Nejdříve si řekneme co jsem pro vás připravil (je to trošku skromnější pravda, viz dále).

1)Nová sekce "MODy", najdete ji v menu pod položkou "Addony-MODy". Stejnou sekci zavedli nedávno na stránkách ofp.gamezone.cz, nicméně není mým cílem je napodobovat, ale budu se zabývat každým módem detailněji (pokud bude možnost, zahraju si jeho hratelné součásti a ohodnotím) a také se nebudu věnovat takovým polo-módům jako je třeba ČSLA, který přímo nemění hru, ale je to mód přidávající do hry nové jednotky. Pro začátek tam je popis módu Invasion1944 a DKM

2)Dvě nové mise v sekci "Mise-Pěchotní". První je Davsonova mise "Rudá krev", kterou vydal již v červnu, nicméně čas na její zahrání sem si našel až teď (doufám, že mise budou teď přibývat častěji). Další misi je mise od MunchStudios "Hawk in Nets" na kterou najdete ve stejné sekci, také vyčerpávající recenzi.

No a teď si dovolím tak trošku bilancovat a uvažovat ;). Již v červnu jsem avizoval, že připravuji nový design webu a že ho stihnu připravit do výročí. Nicméně se tak nestalo, ale pokud mi ještě věříte, tak na designu od září hodně pracuju (zatím mám logo, layout, problémy tvoří menu (nevím přesně jak ho vymyslím) a pak JavaScriptové prvky...). Pokud vše půjde hladce (jako, že to jde málokdy) mohl by nová verze webu být hotová koncem října tohoto roku. Ale na přesnější datum si počkejte, až vymyslim, jak udělat menu.

Chtěl bych také změnit frekvenci updatů, která byla o prázdninách mizerná, za což se omlouvám, ale moc času jsem neměl. Teď s příchodem školy (a opravdu hrozného rozvrhu, kdy musím trčet 2x týdně ve škole do 16:15...) to sice s časem také není nejrůžovější, ale minimálně jeden update týdně bych si dal za cíl.

Vězte že oznámení OFP2 pro mě je novou motivací, a tak se na stránky rozhodně nevykašlu a v jejich tvorbě setrvám tak dlouho jak jen budu moci.

Na závěr, bych chtěl poděkovat všem stálým i nestálým návštěvníkům mých stránek, kteří se postarali o to, že jsem nezanevřel na Flashpoint, chci poděkovat lidem z Guestbooku, lidem z našeho webového fóra za jejich podnětné nápady, připomínky a komentáře, chci poděkovat lidem co mi poslali (a doufám, že i budou posílat;) nějakou tu misi. Speciální díky si zaslouží můj kamarád Wrestler, s kterým se pravidelně radím o věcech OFP i o mých stránkách. Vám všem ještě jednou patří díky.

6.9.2003

Takže, přidal jsem sem odpočítávání do výročí ;) Zatím vám neřeknu co pro vás mám připraveno (no bude to nový design, jestli se mi povede ho dokončit (základní kostru mám, zbývá problém s menu a problém s převedením textů :P). I kdyby bylo výročí bez nového designu masivní upload vás stejně nemine ;) Ale nechte se překvapit. Na stránkách ČSLA módu je opět trošku živo a já vám se zpožděním přináším nějaké informace a obrázky !

Takže konečně byl dokončen lehký tank PT-76B ! Obrázky jeho exteriéru jsou pod textem ;)

Dále Jennik pracuje na letadlu L-140 a jeho velice pěkné obrázky ve vojenské kamufláži vám ukazuji (více na http://flashpoint.tiscali.cz )

MAA taktéž hodně zapracoval a tak se můžete podívat na část obrázku z BVP-1, BVP-2 a OT-90M2.

9.8.2003

Změnil sem reklamu na hlavní straně. Nyní si můžete předobjednat jednu z nejočekávanějších českých her tohoto roku a to za lákavých 879 Kč (normální cena bude 999Kč).

2.8.2003

Avizované vydání mise Hawk in Nets je tady ! Na stránkách Munch Studios (http://www.munchstudios.wz.cz/) je ke stažení česká verze ! Link na download http://www.munchstudios.wz.cz/downloadscz.htm. Misi začnu zítra hrát a brzy ji orecenzuji ;)

28.7.2003

Ano po třech týdnech tu mám další drobný update :) (Dobrá zpráva - pokud se mi povede zkrotit redakční systém, tak nová verze stránek, která bude v září bude včetně redakčního systému, což by byla naprostá bomba ;) Ale nic neslibuju )

A co je tedy ve světě OFP nového ?

1) MunchStudios tvůrci minikampaně Hawk in Shadows otevřeli nové stránky (za info děkuju BikeroviOFP) ! Najdete je na adrese : http://www.munchstudios.wz.cz/ . Jejich současný projekt Hawk in Nets je ve fázi betatestu a vypadá to, že co nevidět vyjde (jakmile se tohle dílko uvolní ke stažení přispěchám s recenzí ;)

2)Určitě nepřehlédněte stránky ČSLA týmu http://flashpoint.tiscali.cz . Za červenec tam je dost novinek, byly uvolněny obrázky BVP-2 s kamufláží, BVP-2 se známkami opotřebení. Též se můžeme poprvé podívat na Mig-15 a L-410 "Turbolet". Mimochodem na stránkách gamezone http://www.gamezone.cz/Clanek.asp?id=10387 najdete rozhovor se šéfem ČSLA2 týmu MAA. Prozrazuje tam, že koncem července by měl vyjít ČSLA2 addon a v průběhu srpna by měl být uvolněn celý MOD a samozřejmě kampaň ! Všechno bedlivě sleduji ;)

Pozn.: Mise a addony začnou přibývat zase od září. Teď o prázdninách to nestíhám hrát ;).

8.7.2003

Neříká se mi to lehce, ale mám bohužel pár špatných zpráv no a jednu dobrou ;) Začněme těmi špatnými...
Z prázdninových cest jsem přijel do Prahy, kde na mě čekalo hodně nemilé překvapení v podobě sesypání mého 80GB HDD. Nebudu se teď rozplývat nad tím co všechno sem ztratil, protože správná odpověď je všechno. Ano když všechno tak i kompletní složky s věcma k Flashpointu, koncepty nového designu, logo všechno je pryč. Budu muset začít dělat vše od znova, tudíž se zavedení nového designu pravděpodobně protáhne a já to zřejmě na roční výročí mých stránek nestihnu. Vzhledem k tomu, že teď nemám do čeho píchnout a OFP sem nainstaloval jako první podívám se po nějakých šikovných addonech a stáhnu mise, které mi byli nabízeny k uveřejnění, vše zhodnotím a formou uploadu by to mohlo být hotovo již ve čtvrtek.

Doufám, že se mi příhody s HDD nebudou opakovat každý rok :X

27.6.2003

Po víc jak týdnu tu máme další upload ! Co se tedy stalo významného na OFP či OFP2 scéně ?

BiStudio vydalo oficiální editor ve kterém tvořily ostrovy pro OFP 1 ! Jmenuje se Visitor a můžete stahovat zde . Tutoriál v češtině k tomuto prográmku vytvořil Jennik (http://jennik.spika.cz/) člen ČSLA týmu ! Tutoriál najdete na následující adrese : http://jennik.spika.cz/visitor/index.htm

Oficiální české stránky pro Flashpoint 2 ! Více však v sekci "Flashpoint 2 - News"

Protože dneškem mi začínají prázdniny, tak budou muset moje stránky najet na prázdninový provoz ;) Takže bohužel nebudou častější aktualizace (navíc pracuju na novém designu), ale když bude čas, tak si na update vyhradím prostor.

O novém designu jsem se zmiňoval na našem webovém fóru o OFP !

Přesto však stručně jako změny plánuji:
1)Nové logo
2)Pravděpodobně jiné pozadí
3)Jiný styl psaní novinek
4)Změněné menu s ohledem na OFP2
5)Další drobné detail o kterých ještě nevím ;)

18.6.2003

Do sekce "Kampaně-ČSLA2" přibyly obrázky z připravovaných zbraní a vojáků. Dále do sekce "Flashpoint2-Články" sem napsal další menší informace.

7.6.2003

Po dlouhé době menší update ! Již dlouho jsem se chystal uveřejnit na svých stránkách Bikerovu misi. Dnes tak učiním a proto pokud si misi chcete stáhnout a přečíst si recenzi čiňte tak v sekci "Mise-Pěchotní".

Již delší dobu mám rozdělaný jeden článek o českém letectvu (asi ho sem uveřejním po částech, když mám skoro půlku napsanou;)) a taky jsem trošku pohnul s těmi addony pěchot (mám zrecenzované 3 z 15:). Tak uvidíme kdy se to stihne.

27.5.2003

Funstore začal prodávat speciální, limitovanou, sběratelskou edici Vietcongu ! Za edici dáte jen 1279 Kč a získáte tím - baterku s logem Vietcong a super tričko s nápisem Vietcong ! UF, já sem si tu edici už objednal, pak poreferuju jaká je :)

26.5.2003

10 000 přístupů ! To je milník, kterého jsem ani nečekal, že moje stránky dosáhnou ! Během dneška očekávejte nějaký ten upload, musím se vám za vaši návštěvnost, taky nějak odměnit :).

Takže dnes pro vás mám změny v menu - přibyla sekce věnovaná OFP2, omluvte mě, ale sekce Novinky a Screenshoty zatím nefungují...jediné co můžete je si přečíst článek v sekci "Flashpoint2-Články", který shrnuje to nejdůležitější co se o OFP2 zatím ví. (Původně měla přibýt i mise od Bikera OFP, ale protože sem zjistil, že po formátu disku, nemám OFP nainstalovaný, tak bude mise až zítra)

Mno, naše stránky mají za sebou 10 000 přístupů. Je to hezké číslo to bezesporu. Možná udělám do zítra nějaké uhlédnutí za těmi 9 měsíci co stránky existují, uvidíme :)Každopádně je tu jedna věc, kterou bych rád změnil - častější upload. Nemám na OFP moc času, tak se budu snažit minimálně jednou za týden nějakou tu misi, addon či článek sehnat/sepsat. Každopádně děkuji za vaši návštěvnost a nepřestávejte na moje stránky chodit :)

13.5.2003

Dnes tu pro vás mám po dlouhé době jednu misi ! Poslal mi ji Pavouk a najdete ji v sekci "Mise - pěchotní". Jedná se o zdařilý kousek, takže stažení doporučuji.

Na nějaký větší upload teď není moc času, ale snažím se hlavně ozkoušet a zrecenzovat ty addony pěchot.

5.5.2003

Na Gamezone se objevil dlouhý rozhovor s Marke Španělem o OFP 2 !!!Přečíst si ho můžete na této adrese : http://ofp.gamezone.cz/index.php?special=articles/ofp2_maruk_interview1.html

2.5.2003

Na Gamezone se objevila zajímavá reportáž z rekonstrukce bitvy z doby druhé světové války. Článek je zajímavý a je proložen mnoha obrázky. Přečíst si ho můžete zde : http://www.gamezone.cz/Clanek.asp?id=10204

30.4.2003

Už znovu jdou stahovat mise a addony z mých stránek !

Omlouvám se, že jsem ještě nenahrál dlouho slibované pěchoty :/Radši už nebudu nic slibovat, jen řeknu, že se vynasnažím aby to bylo co nejdřív.

26.4.2003

Do sekce "Download-Wallpapers" přibylo 5 nových wallpaperů !

Omlouvám se za delší nečinnost na stránkách nebyl čas a hlavně mi plně nefungovalo FTP. Prvním úkolem bue přemístit mise a addony na jinou doménu, protože mi WZ celkem oprávněno smazalo účty na kterých soubory byli ! Doufám, že toto krizové období přečkáte a že budete dál chodit na moje stránky !

V průběhu příštího týdne přemístím soubory na jinou doménu a také nahraju slibované pěchoty !

21.4.2003

Srdce každého fanouška OFP musí nyní zaplesat !!! BIS pracují na pokračování OFP !!!Svědčí o tom adresa http://flashpoint2.com kde najdete krátké Flash video, které je zakončeno "Operation Flashpoint 2 - Coming 2004" a následuje logo BIS a Codemasters.

Pokusím se zjistit víc informací...

21.4.2003

Omluvte delší dobu po kterou sem na stránky nic nenahrával. Bylo to zapříčiněno nefunkčností FTP u ADSL, ale zatím jsem problém provizorně vylepšil.

Bohužel jsem zjistil, že nejdou nahrávat obrázky :((Další špatná zpráva je, že mi webzdarma zřejmě smazalo účty na kterých jsem měl nahrané mise a addony :( No uvidíme co se dá dělat.

9.4.2003

Dnes pro vás mám do sekce "Download - Kampaně" novou českou kampaň Operace Remura. Stahujte z hlavní strany a nebo si pro přečtení informací a recenze můžete kampaň stáhnout v příslušné sekci. Na zítra chystám projekt "Pěchoty národů" - z ruzných stránek jsem zatím postahoval okolo 12 pěchot různých států a číslo se pravděpodobně ještě zvětší. Takže se máte na co těšit

Tématem mého příštího článku bude "Letectvo ČR", zatím jsem ale napsal jen úvodní odstavec, tak uvidíme kdy to dokončím :)

8.4.2003

Brzy čekejte větší upload. Konečně mám lepší připojení k internetu (ADSL), tak se po něčem podívám, čekejte mise, kampaň a addony.

2.4.2003

Všem, kterým včerejší zpráva o Wrestlerově odchodu z OFP komunity vzala dech se omlouváme :)Jednalo se o velice povedený aprílový žertík, který vymyslel Wrest a já ho jen dotáhl do dokonalosti :) Je vidět, že se hodně lidí nachytalo :) Doufám, že jste neutrpěli nějaké vážnější újmy :)

1.4.2003

JE TO TU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
První informace o pokračování OFP jsou na světě !!! Přeložil jsem z angličtiny první informace, které byly uveřejněny !!Podívejte se sem

Jakmile budu vědět víc neprodleně vás o tom budu informovat !

VELICE ŠPATNÉ ZPRÁVY :(((((((((((((

Dnešek přinesl i jednu smutnou zprávu :(((((((Wrestler autor velice povedených stránek http://flashpoint.unas.cz ukončil práci na svých stránkách :((Včera ve večerním telefoním rozhovoru se mi s tím svěřil :(((((((((Dnešek bude napsán černým písmem do kroniky OFP :((((

30.3.2003

Velký upload ! Dneska jsem se rozhodl vám vynahradit tento týden, kdy prakticky se zde prakticky nic nezměnilo. Co je tedy nového ?

Udělal jsem logo pro své stránky. Není to sice nic moc, ale já taky nejsem excelentní grafik. Doufám, že se vám bude přesto líbit. Zatím je jen na hlavní straně, ale zřejmě ho umístění na každou stránku, ještě si to promyslím.

Do sekce "Mise-pěchotní" přibyly dvě nové mise ! Stahujte a čtěte recenzi v sekci "Mise-pěchotní"

Do sekce "Addony-letectvo" přibyl jeden addon vrtulníku RAH 66. Je to skutečně to lepší na co můžete v OFP narazit.

Do sekce "Download-wallpapers" přibylo asi šest nových wallpaperů !

29.3.2003

Drobnější upload. Přibyla jedna nová mise. Patří skutečně k těm nejlepším misím co sem kdy v OFP hrál, takže vřele doporučuji. Stahujte buď z hlavní strany a nebo pokud si chcete přečíst recenzi, tak se podívejte do sekce "Mise-pěchotní".

Jinak, včera oslavil kamarád Wrestler výročí svých stránek http://flashpoint.unas.cz. Zpětně mu gratuluji a doufám, že ještě spoustu výročí jeho stránky slavit budou.

Začínám promýšlet témata dalších článků. Dlouho nepřibylo nic do sekce "Počtení-povídky", tak se to budu snažit napravit. Sliboval jsem také drobnější změny designu, ale zatím jsem na to neměl čas. Práce s návodem na IGI 2 stránky je definitivně za mnou, a tak se začnu opět pořádně věnovat OFP stránkách. Proto omluvte drobnější výpadky v uploadu tento týdne, kdy nepřibylo prakticky vůbec nic až na dnešní misi.

Taky jsem změnil banner na stránky http://www.rajpcher.tk. Už sem se na to opravdu nemohl dívat :)

Svůj banner na OFP stránky jsem shledal také hnusným a tak tu pro vás mám 4 návrhy. V anketě níže prosím hlasujte o tom, který banner je nejlepší :

1) 2) 3) 4)

26.3.2003

Moc se omlouvám, ale mise přibudou nejspíš až koncem týdne. Mám málo času a spoustu práce na IGI 2 stránkách, tak to prosím omluvte. O víkendu si snad na Flashpoint udělám čas.

23.3.2003

Dnes opět pořádný nášup. Mám tu pro vás pouze jedinou misi (zbylé dvě budou zítra, nechtělo se mi psát recenze:), ale za to poměrně dobrou, proto se podívejte do sekce "Mise-Pěchotní". Dále do sekce "Kampaně-ČSLA2" přibyli informace o ČSLA 2 kampani, tak jak je MAA zveřejnil tuším v pátek. Do sekce "Počtení-Články" přibyl zajímavý článek o Virtual Battle System. U této sekce na chvíli zůstaneme, protože tam přibyl další ze série ČSLA rozhovorů, tentokrát s Didymosem.

Taky jste si mohli všimnou banneru s reklamou. Umístil jsem jí tam sám, protože se mi tato nabídka výhodného balení Flashpointu zdá naprosto skvělá. Kdyby doma originálky už neměl, tak bych si toto balení koupil.

V průběhu příštího týdne plánuji drobná vylepšení designu (hodnocení článků apod.).

22.3.2003

Původně měl přijít dnes velký upload, ale protože jsem nestihl zrecenzovat všechny mise v předstihu vám přináší addon ostrova Skye. Najdete ho v sekci Addony-Ostatní a musím konstatovat, že to je to je nejlepší co sem pro OFP kdy viděl. Takže si ho určitě stáhněte. Zítra čekejte velký upload, mám připravené tři mise, pár informací do rubrik a další novinky.

A přidal jsem na stránky banner s odkazem na stránky amatérského vývojářského studia, určitě stojí za to se tam mrknout.

18.3.2003

Přidal jsem slibovanou tankistickou misi od Forestmana. Je skutečně povedená, proto stahujte z hlavní strany a nebo se podívejte do příslušné sekce a přečtěte si recenzi. Článek o VBS bude v nejbližších společně s ještě jedním rozhovorem (nebojte brzy už žádné rozhovory nebudou :).

17.3.2003

Mám tu pro vás jednu vynikající misi ! Stahujte ji z hlavní strany a nebo pokud si chcete přečíst recenzi, tak v sekci "Mise-Pěchotní". Zítra se těšte na skvělou a pekelně těžkou tankistickou misi !

16.3.2003

Dnes opět konečně něco ke stažení ! Přibyli dva addony. První je reálná verze vrtulníku Mi-24. Druhým addonem je pak Hummvee OSN (hledejte ho v sekci "Addony-Obrněná technika"). Do sekce "Počtení-Zbraně" přibyly informace o Ak-47. Zítra čekejte nějaké ty mise.

Nová anketa měsíce !!

14.3.2003

Do sekce "Počtení-články" přibyl dlouho slibovaný článek o Indenpendence lost. Dalším mým chystaným článkem bude bezesporu zajímavá věc a tou je Virtual Battle System.

12.3.2003

Dneska tu pro vás mám další ze série rozhovorů ČSLA. Včera jsem vyzpovídal vedoucí ČSLA týmu MAA. Jak to dopadlo zjistěte v sekci "Počtení-články".

11.3.2003

Podívejte se do sekce "Počtení-články", dnes jsem pro vás připravil článek s názvem "Jak se stát sniperem". Dobrá zpráva je, že jsem přeložil pozadí příběhu Indenpendence lost a tak se tu článek brzy objeví.

Přidal jsem addon vrtulníku KA-50. Přečtěte si recenzi, podívejte se na obrázek, stáhněte si ho, vše v sekci "Addony-letectvo".

10.3.2003

Včera jsem vám slíbil dva addony, ale bohužel na to nezbyl čas, takže přibudou až zítra. Dneska jsem pracoval na článku "Jak se stát sniperem". Zítra bude hotový, ohledně článku "Independence lost" - překládám příběhovou část, už sem za půlkou :)).Snad to bude někdy ve čtvrtek.

9.3.2003

Dnes tu máme velký upload ! Co všechno přibylo ? Především tu pro vás mám 3 addony. Jeden vrtulník, jednoho obrněnce a dvě sniperky (addony zbraní jsou provizorně v sekci "Addony - Ostatní", zapomněl sem pro ně vytvořit kategorii. V nejbližších dnech to napravím.). Jak jsem sliboval je u nich krátká recenze, popis a hodnocení. Též jsou přiloženy obrázky. Takovýmto stylem budu psát o všech dalších addonech. (Již na zítřek pro vás mám dva přichystány :) Snad vám recenze a obrázky přijdou vhod.

Dále tu máme jednu pěchotní misi - Diverzní Akce od DjAbdula. Stahujte z hlavní strany a nebo pokud si chcete přečíst recenzi podívejte se do sekce "Mise-Pěchotní". Též můžete misi sami ohodnotit (je to přes anketu Blueboard, zatím přemýšlím o jiném řešení). Opět připomínám, že všechny následující mise budou přidávány na stránky stejným způsobem. Misi též můžete okomentovat vlastními slovy !!

Zprovoznil jsem sekci "Počtení-Zbraně" ! Dnes si můžete přečíst o M-16.

Slibovaný článek o Indenpendence lost uveřejním někdy v průběhu příštího týdne (je to kvůli překladu příběhové části, je to docela složitý - dává mi to zabrat :).

Jak jste si možná všimli, přibyl sem také banner na další fandovské OFP stránky. Tak se tam určitě mrkněte.

LIDI !!! Pište nám na to naše fórum :))

8.3.2003

Přichází další milník v historii mých stránek ! Dnes jsem totálně překopal navigační systém a s tím souvisí i nové menu (jedná se o upravený skript z http://java.tatousek.cz). Doufám, že se vám to bude líbit ! Všechny připomínky směřujte na diskusní fóra - http://ofpboard.wz.cz. Takže ohledně hodnocení starých misí a addonů - není v mých silách to všechno zpětně ohodnotit, proto se recenze a hodnocení objeví až u addonů, které budu uploadovat od dnešního dne (velký upload čekejte zítra, mám připravenu pěknou dávku misí a addonů). Dále připravuji článek o Indenpendence lost. Že nevíte co to je ? Tak se těšte na můj článek.
Ještě jedna drobnost - nové menu je tvořeno v Javě. Ne každý javu má a proto pokud se vám menu nezobrazí napište na fóra. Pokud vás bude víc připravím i verzi, kde bude HTML menu.

5.3.2003

JE TO TU !!! Pro dnešek tu pro vás mám úplnou lahůdku !!! Rozhovor se členem ČSLA týmu Bobbym !!! Prozrazuje toho docela hodně o tvorbě ČSLA 2 kampaně a o addonech, takže neváhejte a podívejte se do sekce "Články" a nebo klikněte sem. A to není vše !! Brzy se těšte na další zpovědi lidí co pracují na ČSLA projektu !! Ale zatím nebudu slibovat nic konkrétního !

4.3.2003

Dnes tu pro vás mám spíše jen informace. Jsou to informace o dvou nových stránkách. První jsou stránky http://www.webpark.cz/akm, které se věnují Flashpoint. Dále to jsou stránky http://www.rajpcher.tk. Jak jste si možná všimnul umístil sem na svoje stránky i banner s odkazem na tento web (není to sice nic moc, ale je to autorův prví banner :).

3.3.2003

Dopsal jsem článek o ostrovech v OFP - podívejte se do sekce "Články" snad se vám to bude líbit.

A dále bych vás chtěl navnadit. Nejspíše na středu pro vás do rubriky "Články" chystám něco naprosto super, takže se těšte !!!Myslím, že to přivítáte s povděkem !!

1.3.2003

Dnes tu pro vás mám, po dlouhé době nějakou misi. Tentokrát je od JAVO(R)a. Moc mu děkuji a vyzývám i ostatní, aby mi posílali mise. Stahujte v sekci "Mise" a nebo z hlavní stránky. Novinkou bude, že každou misi, kterou na stránkách uveřejním budu hodnotit. Toto a další vychytávky, budou obsaženy v nové verzi tohoto webu. Když už jsem to tak prokecl, tak si pojďme říci, co všechno do nové verze webu plánuji :
1)Nové výsuvné menu s přehlednějším rozdělením sekcí
2)Novou sekci "Zbraně"
3)U každé mise na mých stránkách, bude napsána recenze a hodnocení
4)Každý addon, který na své stránky dám bude podroben krátké recenzi a tudíž si budete moci být jisti, že se skutečně jedná o kvalitní addon, který se vyplatí stáhnout
5)Součástí nové verze bylo též zprovoznění webového fóra o Operaci Flashpoint (http://ofpboard.wz.cz)
6)Dojde pravděpodobně i ke změně designu, protože menu nebude horizontální, ale vertikální, čili ho budu muset dát do framu a nebo to vyřešit jiným způsobem.
7)Všechny změny jsou vázány na vytvoření nového menu, které pro mě dělá kamarád Stealth. Jakmile ho dostanu, začnu pracovat na změnách, takže se těšte.

Ještě k novému článku co jsem slíbil, vzhledem k tomu, že stále ještě hledám potřebné informace, se článek zřejmě opozdí. Na oplátku vám prozradím jeho téma - bude o existenci ostrovů v OFP, rozebereme si jednotlivé ostrovy a povíme si jestli skutečně existují, jaké byly jejich předlohy apod.

A ještě tu mám odkaz na jedny zajímavé stránky o hrách všeobecně (http://www.rajpcher.tk), takže se tam určitě jděte podívat.

27.2.2003

Na víkend připravuji jeden zajímavý článek, těšte se.

25.2.2003

Tak a je to tu !!!Vyřešil jsem většinu problému, které mě sužovaly při instalaci a tvorbě zbrusu nového a troufám si říci skvělého diskusní fóra o Operaci Flashpoint !!Je možné, že se nějaké chyby přesto vyskytnou, ale doufám, že vše poběží na 100% a že budete všichni spokojeni. Adresa nového Flashpoint fóra je : http://ofpboard.wz.cz/phpBB2/index.php takže neváhejte ani minutu a jděte se zaregistrovat (takhle, registrováni pro psaní příspěvků být nemusíte, ale myslím, že vám registrace nic neudělá, vzhledem k tomu, že všechny údaje si můžete vymyslet - jedná se prakticky jen o zadání Nicku a hesla nic víc po vás fórum chtít nebude). A nebojte se zakládat diskuse a přispívat, čím více lidí na fóra přijde a čím více diskusí se rozběhne, tím to bude lepší.

Popíšu vám věc, která se mi dneska stala : Včera jsem odeslal na internet centrum (http://www.ic.cz ) slušný dotaz na zřízení mysql databáze a chtěl jsem se zeptat, proč se nemohu dostat do administrace svého webu. To co jsem si dnes přečetl ve své osobní poště mě naprosto vyrazilo dech !!!Cituji operátora IC : "Dobry den,

ID e-mail Jméno, Příjmení Město, PSČ Mo?nosti
9425. ofpforum.ic.cz Stanislav,Mike FDSFSDFS,124400

no obecne vzato nemame zajem o takove uzivatel
"

To je něco co ?????A to rozhodně není všechno, vše bylo korunováno dalším e-mailem :

"Dobry den,

uz jsem odpovidal a v zadnem pridade nasich sluzeb nevyuzivejte"

A jaké z toho plyne ponaučení ??? NEDÁVEJTE SVOJE STRÁNKY V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NA INTERNET CENTRUM !!!

22.2.2003

Mám pro vás poměrně dost zpráv. Začněme tím důležitějším. Řekl jsem si, že je na čase trochu změnit navigaci na těchto stránkách což pochopitelně znamená vytvořit přehledné menu. Tak jsem poprosil kamaráda Stealtha, aby mi jedno menu udělal. Podívejte se proto sem. Je to stránka kde nové menu můžete vidět. Jasně není to nic moc, ale je to přesně to co potřebuji a myslím, že i vám to nakonec usnadní orientaci. Měl jsem akorát problém, že mi stránka kde menu je po čase začala hlásit chybu, Stealth tvrdí, že jemu se to nestává, a proto bude menu ve zkušebním provozu na té stránce na kterou odkazuji výše a vy mi pomocí ankety (Blueboard teď provádí údržbu) odpovíte. Takže a teď ta druhá věc. Pracuji na novém diskusním fóru pro tyto stránky. Je prakticky celé hotovo jen zbývá doladit pár drobností a vyřešit pár problému. Nejspíš ho zpřístupním už zítra, ale zatím nic neslibuju. Pravděpodobně zachovám i stávající guestbook, ale uvidíme jaké bude mít fórum návštěvnost. No a za další, to je již méně podstatné, jsem na stránky přidal banner s odkazem na svoje stránky o Projectu IGI 2. Ale to jse si už zřejmě všimli. Sháním nějaké nové mise, už dlouho jsem žádnou neuploadoval, proto tvořte a posílejte.

20.2.2003

Do sekce "Povídky" přibyla dlouho slibovaná ukázka z knihy Válka krys od Davida L. Robbinse.

19.2.2003

Nová anketa měsíce (no berte ji jako ještě na únor:) a celkem důležitá, tak prosím hlasujte.

17.2.2003

Během týdne čekejte obsáhlejší upload. Pokud vše vyjde, tak přibude i jedna nová sekce.

2.2.2003

Sehnal jsem pro vás jednu vynikající anglickou misi, jmenuje se Undercover a je opravdu promakaná, stahujte v sekci "Mise" nebo z hlavní strany. Omluvte mne, že upload tvoří jen jedna mise, na Flashpoint jsem poslední dobou neměl moc čas, budu se snažit to napravit. Připravuji kratší ukázku (do sekce Povídky) z knihy "Válka krys", takže až budu mít čas a chuť to přepsat na PC, tak se to tu objeví a dále zatím čekám co se bude dít s rozhovorem do sekce "Články", zatím nemám žádnou odpoveď, nechte se překvapit.

28.1.2003

Dnes tu pro vás mám především informace. Za prvé jsem přestal psát k novinkám svoje jméno, hodně lidí to nemohlo překousnout, tak aby je můj nick nedráždil radši jsem ho přestal psát :). ZA další jsem si teď na OFP neudělal dostatek času, ale začínám shánět materiál pro upload, který čekejte o víkendu - budou to hlavně mise a addony, ale rád bych přidal i nějaký článek, už vím co by to bylo, ale nevím jestli to vyjde. Takže se těšte nejspíše na sobotu, kdy jsem snad slibované mise přibudou.

18.1.2003 DriverX

Dnes jak jsem slíbil, velký upload. Přibyla jedna nová mise od Aliena, stahujte v sekci "Mise" a nebo na hlavní straně. Dále jsem konečně dopsal povídku "Operace Svoboda", najdete ji v sekci "Povídky". Předem se omlouvám za nějaké pravopisné chyby, které jistě najdete. Dále tu máme spoustu nových addonů - převážně letadla z druhé svétové a taky addon přidávající efekty zvířeného prachu, když startuje helikoptéra. Vše v sekci "Download". Do sekce "Kampaně" přibyli informace o druhém pokračování ČSLA kampaně.

Tak a teď ohledně dakších věcí. Do budoucna plánuji změnit systém tlačítek, chci abyste se k důležitým věcem mohli dostat rovnou z hlavní strany, proto plánuji s tím něco udělat. Rád bych to udělal podobně jako na stránkách http://flashpoint.unas.cz. Ale ještě uvidíme, protože nechci tlačítka přemisťovat na stranu. Představoval bych si to tak, že najede na sekci "Kampaně" a vyjede vám menu s obsahem sekce. Ale toto vše je do budoucna, nejdřív musím zjistit jak to vůbec udělat :))

16.1.2003 DriverX

O víkendu čekejte upload, kromě tradičních misích, bych rád dokončil povídku s kterou tu vyhrožuju už hrozně dlouho :))Možná se dočkáte i addonů.

11.1.2003 DriverX

Jak jsem slíbil, našel jsem pro vás nějaké addony. Snažil sem se vybírat nějaké zajímavé a ne jen stereotypní. Takže v sekci "Download" najdete například addon Pákistánské pěchoty. Sám se si ho stáhnul (pro zajímavost) a je opravdu povedený. Takže stahujte v sekci "Download".

10.1.2003 DriverX

Dneska jsem pro vás připravil další novou misi od Muttleyho. Jmenuje se "Ostřelovači". Dlouho jsem se nezabýval světem addonů, a proto snad zítra nějaké najdu a dám odkaz na stáhnutí na své stránky.

Podařilo se mi zajistit povolení k umístění Dydimosovi videomise "Dark Blue World" na svoje stránky, takže si ji nyní můžete stáhnotu v sekci "Mise" nebo na hlavní straně !! Co stručně k misi říct ??Pokud chcete vidět, jak se dělají perfektní cutscény tak to shlédněte. Má to zhrba patnáct minut a potřebujete k tomu oficiální addon dvojplošníku Camel ke stažení zde

9.1.2003 DriverX

Omluvte včerejší nefunkčnost stránek, zřejmě výpadek na Tiscali. Dnes tu pro vás mám jak jsem slíbil jednu misi od Muttleyho. Stahovat jí můžete buď v sekci "Mise" a nebo z hlavní stránky kliknutím na "Stáhnout nejnovější misi".

7.1.2003 DriverX

Dnes jsem opět pracoval na designu stránek. Změnil jsem pozadí orámované části a změnil jsem font písma, se kterým píšu novinky. Taktéž jsem přidal banner na stránky Jana Zitka. Doufám, že se vám nový design líbí, protože mi služba "Blueboard" nějakým nedopatřením smazala účet, anketu, kde byste mohli vyjádřit svůj názor na tyto stránky přidám později.

Do sekce "Ankety" jsem přidal anketu o tomto designu, hlasujte !!!

6.1.2003 DriverX

Takže jak jste si všimli již na první pohled, můj web dostal novější tvář. A co je tedy všechno nového ? Jednak jsem u novinek přidal hezčí "informační panel", kde je dobře vidět jméno autora a datum, vše slouží k tomu, aby jste se mezi jednotlivými novinkami lépe vyznali. Dále jsem přidal nahoru link "Stáhnout nejnovější misi", který vám po kliknutí nabídne stáhnutí poslední uploadované mise, což jistě ocení části návštěvnici stránek, kteří nechtěj klikat na sekci "Mise", ale rovnou si stáhnout něco nového. Dále jsem ukrátil novinkovou sekci, jednak bylo novinek hodně a stránka se načítala asi šest sekund i déle což už je pro mě docela dlouhá doba. Na ty z vás kteří jste na stránky přišli poprvé jsem také myslel, umístěním odkazu "starší", kde si můžete listovat staršími novinkami. Brzy také přidám anketu, abyste mi mohli sdělit, zda-li jsou změny k lepšímu a nebo jestli vám starší systém připadal lepší. Zatím mi pište názory do Guestbook, budu rád.
Tak to byl vyčerpávající úvod o změnách a teď z jiného soudku i když stále bude řeč o designu. Včera jsem avizoval, že bych rád něco udělal s tlačítky, ale zřejmě je nechám tak jak jsou. Do framu je dávat nebudu, protože rámce zdržují načítání stránek a vůbec v dnešní době jsou značně nepraktické. Tak a protože jsem vás dnes zahltil informacemi o designu v průběhu týdne čekejte taky nějaké mise.

5.1.2003 DriverX

V bližší době čekejte úpravy designu, nic razantního, ale chci aby to bylo
hezčí, hlavně chci změnit styl psaní novinek tj. nejspíš to vyřešíme nějakou tabulkou. To by mělo být hotové snad už pozítří a později bych možná něco udělal i s tlačítky, nejspíš je přehodím na stranu. Každopádně čekejte změny. Momentálně pracuji na designu stránky s framy, zatím mám hotový pouze jeden návrh, ale ještě jich pár udělám a pak sem dám náhledy a vy si sami vyberete co se vám líbí víc. No a taky jsem přesunul bannery, jak jste si určitě všimli.

2.1.2003 DriverX

Dnes přibyli dvě nové mise. Jedna v angličtině s názvem "Deadly Tide". Tuto misi vřele doporučuji, protože je prošpikovaná skripty a cutscénami, navíc byl autor shovívavý k tvůrcům misí a misi nezabalil do PBO, takže tuto misi doporučuji obzvláště tvůrcům misím. A druhá mise je po dlouhé době, také z mojí tvorby. Má název "Rukojmí". A jako první z mých misí má pořádné intro a taktéž obsahuje radiové hlášky, ale ty jsem bohužel nenamlouval :(Takže snad příště. Vše najdete v sekci "Mise".

1.1.2003 DriverX

Nová anketa měsíce !!Výsledky té minulé jsou takovéto - 10 z vás hlasovalo, že se vám stránky líbí a 7 hlasovalo, že ne. Chci jen říct, že 17 lidí na hlasování je docela málo, takže se snažte víc. Protože máme před sebou nový rok, tak je na čase si povědět trochu o tom, jak to bude s těmito stránkami do budoucna. Především bych rád zapracoval na tlačítkách, dále pak bych si chtěl trošku pohrát s designem webu tj. trošku ho ozvláštnit různými efekty a taky změnit fonty. Co se týče obsahové části - rád bych přidal každý týden nějakou misi nebo mise. Co se týče nových rubrik - moc už mě toho nenapadá, nebudu zavádět sekci screenshots, protože by tam stejně nikdo nechodil, spíš uvažuji o zavedení sekce "Addony". Fantazie, přiznám se, mi poněkud došla, a proto máte-li někdo nápad na novou rubriku nebo byste chtěli třeba článek na nějaké téma apod., stačí napsat do guestbooku !!!!


© DRIVERX, © graphix Đark. All rights reserved! Všechna práva vyhrazena!